Candle in the wind

23. února 2013 v 19:11 | ClassyWhore
Kde začít? Od předchozího článku uběhla pěkná řádka dní, vlastně přesně dvacet, tak si říkám, že by asi nebylo od věci napsat pár řádků k dobru..

"Život je někdy velmi skoupý, uplynou dny, týdny, měsíce a roky, aniž člověk zažije něco nového. Ale pak se otevřou dveře a dovnitř se vřítí lavina. V jednu chvíli nemáte nic, a najednou máte víc, než dokážete přijmout."

Podle mě ten citát popisuje asi vše, co se mi v poslední dny děje.. Se školními povinnostmi jsme se dokázala už jakš takš zase a opět vyrovnat, chodím na doučko z matiky a myslím, že to všechno bude zase dobré, co se školy týče. I doma se situace dost uklidnila, tak jsem jedině ráda. Jarní prázdniny jsem strávila v Rakouských alpách na lyžích a taky v lázních. Byli jsme dvě rodiny, ale řeknu Vám, že teda je lepší jet na dovolenou sami, pouze se svou rodinou. Nemám ráda takové to, když se Vám někdo dívá do talíře, co a kolik jste toho snědli, když Vám někdo počítá kolikrát jste sjeli svah.. Jinak bych řekla, že jsem si to, mimo výše uvedených věcí užila. Hned po příjezdu z hor jsem se nachystala na ples a tančilo se, pilo, koketovalo, tančilo..Prostě večer, jak má být! Jenže potom přišlo těžké vystřízlivění ze snu, v pondělí mě čekala veřejná prezentace mé ročníkové práce a já přišla na to, že nemám nic nachystáno, když vynechám prezentaci v power pointu a šaty :D. A tak se jelo v pondělí ráno do školy s tím, že se to něják zmákne..A ono zmáklo! Sice jsem samou nervozitou v první moment začala prezentovat úplně cizí prezentaci, ale později jsem podle mých spolužáků podala naprosto skvělý výkon. A musím pochválit i sama sebe, protože jsem si alespoň nepřišla tak hrozně trapně, když jsem ten výkon dala i bez přípravy a ostatní to uměli skoro navzpoměť.. (trochu sebestředného momentu máme za námi...:D). V pátek mě čekal další ples, tentokrát i s našima, opět tanečky, koketování, pití, tančení.. Až se kvůli jednomu, co pro mě chodil tančit s ním taťka málem porval..(tak byla chvíle povzdvižení..:D). Trochu už od začátku přemýšlím, jestli sem mám psát poslední část článku, která mě moc trápí, přemýšlela jsem, jestli se to hodí, nebo ne.. Ale potřebuju to někomu napsat, nebo říct.. A nepříjde mi zrovna fér to "roztrubovat", tady je to přecijen jiné..Mám malého bratrance, jsou mi tři roky a poslední rok života je připojený na přístrojích a teď nám lékaři řekli, že už to nemá smysl, že umřít je pro něj vysvobození. Celý den sedím a jen koukám do zdi, nebo brečím, většinu dne jsem taky strávila u babičky, která to celé nese velice špatně a máme o ni s mamkou strach.
Co víc říct..

Classy Whore
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renesmé Renesmé | Web | 23. února 2013 v 20:51 | Reagovat

Ve kterém si ročníku, v maturitním? Soudě dle té ročníkové práce, ke které blahopřeji samozřejmě. Rakousko, má láska a Alpy - nejlepší kombinace, to muselo být báječné, i když ty dvě rodiny no, záleží na tom, jak jsou sehrané respektive, jak často se vídají a jak hluboce se znají! Je super, že ples sis užila, já už se nemůžu dočkat toho našeho příští týden! Co se týče toho bratrance, jelikož studuji speciální pedagogiku a k tomu jsem na toto téma velmi citlivá, nikdy bych toto neudělala a nedovolila udělat. Musí to být těžké a je to smutné, ale nevidím důvod, proč jej zabít a zmařit tak plnohodnotný lidský život.Smrt není nikdy vysvobozením a odpojení od přístrojů je vražda, dle mého a svůj názor prostě nezměním. Nezbývá než popřát, ať se má bratranec lépe a ať to všechno zvládne a ať to vše dobře dopadne!!! Drž se!

2 any any | Web | 24. února 2013 v 8:10 | Reagovat

moc děkuju :) .. a ty čaje můžu jen doporučit, jsou chuťově moc dobré :) .. akorát otázkou je jestli čaje sladíš :D .. ptz tyto se nesladí :)

3 Es. Es. | Web | 24. února 2013 v 11:41 | Reagovat

ples sis užila, což je jedině dobře :) jsem ráda i já, že doma už je to přece jen o něco lepší :) gratuluji ke skvělému výkonu, páni dát to bez přípravy, to je něco :)
bratnránka je mi líto, ještě jak malej, to je fakt hrozný.. kdyby mu šlo nějak pomoct.. určitě tuhle těžkou situaci dohromady zvládnete a časem bude zase dobře ;)

4 Gooverka Gooverka | Web | 24. února 2013 v 13:14 | Reagovat

Lyžování je nejvíc, hlavně jinde než v Česku, kde jsou luxusní podmínky a nádherné okolí - moc závidím. S ročníkovou prací blahopřeju :)Plesy jsou fajn, plesová sezóna je docela krátká, tak si to musíme užít jen co to jde :) S tím bratránkem mě to moc mrzí, nejtěžší to musí ale asi být pro jeho mámu a tátu, ani si to nedokážu představit. Nemoc si nevybírá a je hrozný, že často ji mají nejmenší děti. Držím pěsti, ať e s tím doma nějak vyrovnáte :-*

5 sarinka1703 sarinka1703 | Web | 9. března 2013 v 13:13 | Reagovat

Krásný citát, taky to tak občas mám.
Super, že sis to na horách užila. :)
Hned na ples? Páni, ty máš ale výdrž! :D
Doufám, že se s tím nakonec smířite, co jiného taky zbývá vid.. je mi to líto. drž se

6 Idealist. Idealist. | Web | 10. března 2013 v 13:47 | Reagovat

Tak v první řadě ti velice gratuluju k tvé ročníkové práci, určitě chápu,že z toho máš obrovitánskou radost!:)
Tvého bratrance mi je líto..

7 Emanuela Emanuela | Web | 13. března 2013 v 10:47 | Reagovat

k té prezentaci gratuluji :) skvělý! tak hlavně, že jsi hory přežila a nic se ti nestalo :) a ta poslední zpráva..to mě moc mrzí, nedokážu si to představit, být v tvé situaci, ale pevně věřím v to, že to nějak zvládneš!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama