Březen 2013

Prasák

24. března 2013 v 19:02 | ClassyWhore
Sedím na zemi, pojídám narozeninovou bonboniéru, popíjím víno a poslouchám album Adele. Jak nostalgické, že? Přemýšlím, že je to měsíc, co jsem se naposledy ozvala. V té době ještě s dosti pofiderní náladou, dnes naprosto jinou. Říkám si, co takový jeden měsíc dokáže s člověkem udělat..:-)
První událostí a zároveň tou asi nejhorší byl pohřeb malého bratránka. Celou cestu tam, jsem si myslela, že je vše OK a nic mě nemůže rozhodit, ale při vstupu do smuteční síně jsem se přesvědčila o opaku, celé jsem to probrečela. Snad se má líp. Vzpomínám, že jsem posledně psala o klukovi, s nímž jsem měla jít na rande, které ještě neproběhlo a asi ani neproběhne, něják nevím proč, ale zprotivil se mi. Namísto toho mě pozval jiný a to jsem neváhala a šla hned..jenže to byla zásadní chyba. Pozval mě na kávu a povídali jsme si u ní ..., když v tom zahlásil větu o tom, že bychom mohli jít k němu na film! Beze slov jsem se zvedla a odešla.. Byla jsem hrozně naštvaná..Jak sakra mohl něco takového říct? Na prvním rande? Cizí holce? Prasák..nemám slov. Týdny ve škole se vlekly a byly nesmírně těžké. Bojovala jsem s matematikou. Opět neúspěšně, i když změna u mě je v tom, že chodím na doučování a cítím, že je to s vědomostmi lepší, jen udělat něco se stresem z té samotné hodiny a písemek. :-) A pomalu jsme se dostali, až k mým narozeninám, už osmnáctým. Kdo by to byl řekla, že je ze mě taková stará koza :-). Od holek ze třídy jsem dostala asi ten nejvtipnější dárek ever! Zvoneček na sex :-D Večer následovala oslava doma s rodinou, máme takovou trochu krizi, vypadá to, že jsou na mě všichni naštvaní a dávají mi za vinu vše, tak i já jsem neměla náladu se tvářit, že je všechno super, ale přežila jsem to.. A večer přišla asi ta nejhezčí část narozeninového dne. Mám kamaráda se kterým se znám už roky, ale dlouhou dobu jsme se spolu moc nebavili, jen se pozdravili, nebo občas prohodili pár slov a teď jsme se spolu zase začali intenzivněji bavit. Dokonce si spolu i píšeme, což mi příjde trochu ujetý, na to kolik toho spolu nameleme venku :-D. Napsal mi, že jestli s ním nechci jít "vyvenčit imaginárního psa" (tak říkáme našemu scházení se :-D). Myslela jsem, že se půjdeme projít, namísto toho přijel autem a řekl, že se mám nechat překvapit, kam jedeme. Jeli jsme na místo, kam normálně chodím běhat. Najednou vystoupil z auta a řekl, že ať si jdu s ním vyměnit místo. Jak já byla vyklepaná jen z myšlenky, že bych měla vlézt za ten volant. (Udělal to, protože jsme se předtím bavili o tom, že chci jít dělat řidičák, jenže se mnou nikdo nechce jít to zkusit :-)), divím se jeho trpělivosti. Myslím, že jsme se klepala ještě celou cestu do jednoho nákupního střediska poblíž, kde mě pozval na ovocný koktejl a povídali jsme si...Mimochodem, dostalam jsem od něj k narozeninám balíček gumových medvídků..prostě kamarád za všechny prachy :-D ..I když se trošku bojím, jestli tohle už není randění..nebo tak něco .. :-)
Mimochodem jsem si k narozeninám pořídila balerínky, oxfordky a harémové kalhoty s aztéckým vzorem a dostala nějáké penízky a dobroty, jako bonboniéru a Mozartovy koule..oboje je pryč :-D
Mějte se krásně.. Vaše Classy Whore